בן הזוג שלי חייב להשתנות!!

כמה פעמים אמרת לעצמך- די נמאס לי. נמאס לי שהוא לא מקשיב לי, נמאס לי שהוא לא מבין אותי, נמאס שהוא לא תומך, לא עוזר, לא מפרגן, רואה רק את עצמו ולא רואה אותי!!

ואז את משכנעת את עצמך- בגלל האופי שלו אנחנו כל הזמן רבים! הוא אשם ב 99% מהמקרים! מה אני בסך הכל אמרתי לו? מה בסך הכל ביקשתי? למה הוא לא מסוגל פשוט להבין אותי?!

בן הזוג שלי צריך להשתנות!!!

ואז את מנהלת דו שיח עם עצמך.. אולי אנחנו לא מתאימים? אולי כל אחד צריך ללכת לדרכו?

אבל אז החשש מתגנב ללבך.. אז מה יקרה אם באמת ניפרד? מה יהיה אז? איך אסתדר כלכלית? איך הילדים יקבלו את זה? האם הם יפגעו? האם אמצא אי פעם גבר שבאמת מתאים לי? האם יש גברים נורמליים אי שם..? ואולי אשאר בודדה כל חיי ואתחרט על כך שמיהרתי לפרק את החבילה…?!

ואז את מביעה משאלה בלבך.. הלוואי והוא היה משתנה! כן, אילו הוא היה משתנה הזוגיות שלנו הייתה משתנה מהקצה לקצה. הייתי יכולה להיות אני. הייתי יכולה להיות מאושרת.

אך את נזכרת שכבר שוחחת איתו על המצב ועל רצונך ללכת לטיפול זוגי והוא סירב.. אולי הוא לא מודע לבעיה שנוצרה, ולתהום שנפערה ביניכם. וגם אם הוא מודע, הוא מתעלם ומתכחש ומסרב לשתף פעולה.

אז.. מה אפשר לעשות כשבן זוגך חייב להשתנות לפני שיהיה מאוחר מדי, אך הוא לא משתף פעולה?!

דעי שאפשר גם אחרת. גם אם בן זוגך לא מעוניין לשתף פעולה, למזלו יש לו אותך, אישה חכמה, שמודעת למצב ושרוצה גלגל הצלה באוקיינוס הסוער שמימיו מאיימים להטביע את שניכם.

אל תמתיני לרגע בו הוא יסכים לשתף פעולה, או יחליט להשתנות בספונטניות. ייתכן והרגע הזה לא יגיע לעולם, או שיגיע מאוחר מדי.

השינוי מתחיל בך. במקרה הזה רק את תוכלי להציל את הזוגיות שלך.

אם את רוצה לתת צ’אנס לזוגיות שלך, ואת יודעת עמוק בלבך שאתם יכולים להיות מאושרים ביחד, איך אינכם יודעים כיצד להצמיח מחדש את האהבה, אני מזמינה אותך לטיפול אישי, בו תקבלי את כל הכלים לשינוי הזוגיות שלך מהקצה לקצה. כלים לשינוי תפיסתי, רגשי והתנהגותי, כלים לתקשורת בונה ויצירת אמפטיה. את תעברי התפתחות אישית שתוביל להתפתחות זוגית.

ואז את תראי שהדינמיקה הזוגית שלכם תשתנה לטובה. שינוי פנימי שצד אחד עובר משפיע לחלוטין על הזוגיות ועל האווירה בבית.  ואת תראי איך כמו בקסם, בן זוגך ישתנה לנגד עינייך. ישתנה ללא ידיעתו. הים הסוער והגועש שמאיים להטביע אתכם יירגע. במקום צעקות, האשמות וכעסים, תהיה אווירה של הרמוניה, חברות, וכבוד הדדי. והכל בזכותך