גישור במשפחה
 
חושבים להתגרש?
אם האהבה נגמרה ונוצר מצב שדבר לא עוזר לאחות את שברי הזוגיות ולהחיות את האהבה מחדש. אם כבר פניתם ליועץ זוגי אך לבסוף התקבלה החלטה משותפת לסיים את הנישואין, כדאי שתעשו זאת דרך הליך גישורי. במקום לפנות ישר לעורכי דין, ולהתחיל "מלחמה" שתגזול זמן יקר, ומשאבים חומריים ונפשיים תוך פגיעה בילדים.
גישור הינו הליך המאפשר לבני הזוג הנמצאים בהליכי גירושין להגיע להסכם הכולל את כל הנושאים המהותיים להם ולילדיהם תוך זמן קצר , כבוד הדדי והתחשבות בצרכים של כל בני המשפחה. הליך זה נחשב כחסכוני ויעיל בעיקר בסכסוכים משפחתיים. גישור מהווה דרך מומלצת ויעילה ביותר ליישוב סכסוכים לרוב הזוגות אשר מעוניינים להיפרד בדרכי נועם במטרה לאפשר המשך קשר הורי תקין החיוני להתפתחות תקינה של ילדיהם.
מטרת הגישור היא לסייע לשני בני הזוג לברר מהם האינטרסים המשמעותיים של כל אחד ולהגיע להסכם גירושין הוגן הכולל את כל הנושאים המרכזיים תוך הסכמה הדדית.
 
הצדדים משתתפים בהליך מרצונם ומגיעים בעצמם אל הפתרונות הרצויים להם ללא כל כפיה מצד המגשר. תפקיד המגשר כאדם מקצועי ואובייקטיבי הוא לסייע לבני הזוג להגיע אל הפתרון הטוב עבור כולם תוך דגש על כבוד ותקשורת יעילה.
הגישור מקבל אישור מבית המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים וחוסך מבני הזוג מאבק משפטי יקר המלווה בדרך כלל בעוינות, כאב וחרדה לכל בני המשפחה.
מטרת הגישור לחזק את הצדדים ולהקטין את הנזקים הנלווים לתהליך הגירושין תוך התייחסות מיוחדת לצורכי הילדים.